Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 8974 hodnocení
5
8719x
4
124x
3
24x
2
20x
1
87x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Margita Kroková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2020
Ano jsem velmi spokojená
VN Avatar autora Vlsdimír Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2020
kvalita za rozumnou cenu a rychlé doručení
LC Avatar autora Lucie Christlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2020
Velmi dobry
JN Avatar autora Jana Noskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2020
Obchod je skvělý, velice rychle doručení a krásné zboží !
JF Avatar autora Jaroslava Faconova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2020
Rychle dodani, vse v poradku
JZ Avatar autora Jarmila Zajíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
Komunikace v pořádku, rychlé dodání, spokojenost.
PB Avatar autora Petra Bartlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
Doporučuji :-)
HR Avatar autora Helena Riláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
Super
MS Avatar autora Marie Sawruková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
jsem spokojená brzské dodání super
HM Avatar autora Hana Maierová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
Jsem spokojená a budu i nadále objednávat, velká pochvala paní - volala mi z obchodu a poradila, jeste jednou děkuji ????
MB Avatar autora Michal Beneš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2020
Úžasná rychlost, doporucuji
JS Avatar autora Jiří Svobodný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2020
Dobrý den, - spokojenost s obchodem... - byli jsme nuceni původně zakoupené zboží vyměnit... - bezchybná komunikace s obchodem i rychlost výměny mě mile překvapila... - děkuji, vše proběhlo k naprosté spokojenosti
JZ Avatar autora Jaroslav Zloch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2020
Vše proběhlo k naprosté spokojenosti jak zákazníka tak psího uživatele ????????
ŠV Avatar autora Šárka Vrbková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2020
S obchodem jsem velmi spokojená. Objednávala jsem bundu, mikinu, pláštěnku a náhubek pro malého pejska. Rychlé doručení a skvělé zboží. Rozhodně všem doporučuji.
MZ Avatar autora Marcela Zedníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2020
Super, boudička moc hezká, vodítka též. Rychlé dodání. skvělá spolupráce.
JN Avatar autora Jana Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2020
Jsem spokojená.
IH Avatar autora Ivan Hromas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2020
Můžu jedině doporučit.
KM Avatar autora Kamila Mazurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2020
Vše bylo rychlé, přesné, jsem spokojená.
MK Avatar autora Marian Krištofič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2020
????????????
RD Avatar autora Robert Devecka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2020
Maximalna spokojnost.

Ovládací prvky výpisu

8980 položek celkem